До Дня безпечного Інтернету

Снимок

Проект «Демократична школа»

Вже п’ятнадцятий рік у всьому світі проводиться акція по формуванню культури спілкування  у всесвітній мережі. Наша школа долучилася до відзначення Дня  безпечного Інтернету  www.saferinternetday.org та
Дня безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID. Метою участі є пошук шляхів безпечного використання молоддю Інтернету, розглядаються питання Інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.
Відзначення цієї події почалося ще напередодні рольовою грою «Суд над Інтернетом. Internet: глобальне добро або зло?», яку разом з учнями 11-х класів провели вчителі інформатики Пруденко Владислав Володимирович та Задиранов Олексій Борисович. Учні змогли вдало відтворити атмосферу судового залу, наводячи присутнім  аргументи проти та за існування цієї глобальної комп’ютерної мережі.
Учні 10-А класу провели бесіди з молодшими школярами про безпечну роботу в Інтернеті. Вони розповіли їм про різноманітні ситуації, які можуть виникнути під час користування мережею та ознайомили з правилами реагування на них. Їх робота закінчилася флешмобом, результатом  якого стало формування  девізу цьогорічного заходу «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
Крім того,  молодші школярі поділилася своїм баченням безпечного Інтернету, відтворивши це у  виставці малюнків, організовану вчителем Діденко Анастасією Олегівною та класоводами.
Але цими заходами ми не обмежуємося і протягом тижня учнів чекають ще багато інших цікавинок, організованих вчителями інформатики та вчителями-предметниками в рамках Дня безпечного Інтернету.
На сайті школи проводиться онлайн –  опитування, мета якого визначити, що учні нашої школи знають про безпечну роботу в мережі. Інформаційний комітет шкільного парламенту закликає учнів школи взяти в ньому активну участь!