День Землі 2019

Ecology_symbol.svg

Шкільна громада разом із усім світом сьогодні відзначає День Землі. Заходи розпочалися напередодні знакової події – учні школи та вчитель основ здоров’я Сокур О.І. вираховували екологічний слід за методикою «Транспортна змія». Хочеться відмітити, що зростає кількість учасників освітнього процесу, що добираються до школи пішки, тим самим зміцнюючи своє здоров’я. Із самого ранку учні 3-4 класів разом з вчителем фізичної культури Дяченко А.І. та класними керівниками провели акцію «Земля – наш дім» складаючи велетенські пазли. Під час першого уроку вчителі провели інформаційні п’ятихвилинки «Зелена грецька буква Θ (тета)». Після першого уроку вся шкільна родина приєдналася до флешмобу «Дзвін миру у День Землі», який закликає людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. У рекреації другого поверху відкрилася виставка художніх робіт «Природа рідного краю» де найактивнішими були учні початкової школи, а у шкільному фойє милує око відвідувачів виставка «Галерея кімнатних рослин». Протягом великих перерв учасники волонтерського клубу «Вектор» запрошували всіх бажаючих приєднатися до акції «Побажання Землі». Майстер-клас по виготовлення екосумок в межах акції «Очистимо місто від поліетилену» провела вчитель трудового навчання Плахотня Г.Л. Вчитель біології Клименко О.І. на подвір’ї школи ознайомила учнів з компостуванням органічних відходів.
Завтра відбудуться екологічні акції по збору вторинної сировини – макулатури та пластикових пляшок. Приєднуйтеся!