9006_0

Шкільна родина разом зі всією Україною сьогодні відзначає День Соборності. Інформаційний комітет шкільного парламенту підготував та розмістив постер про визначну подію в історії українського державотворення.  Вчителі історії Сотуленко О.Ю. та Парначова Н.В. презентували усний журнал «Становлення незалежності і соборності України». Учні 9-х та 10-А класів переглянули документальну стрічку про перебіг подій початку ХХ сторіччя. Учасники волонтерського клубу «Вектор» разом з керівником – соціальним педагогом Харченко Я.Ю. поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України». Комітет з навчання учнівського самоврядування закликав всіх бажаючих приєднатися до челенджа: «Прочитай та розкажи другу факти про незалежність України».

До відома. День Соборності – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Століттями розірваний український народ визволився з неволі –  Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперії — і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.