День Гідності та Свободи
![дг](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/11/дг-300x200.jpg)
Цей день особливий для громадян нашої держави. Він нагадує, що гідністю володіє кожна людина, бо гідність людина одержує від народження. Потрібно пам’ятати, що гідність подекуди потребує відстоювання та захисту. З самого ранку в школі розпочався флешмоб «Ми за мир!» . Про героїв України, які встали на захист свободи та гідності згадували під час інформаційних годин у 1-11 класах. Учні 2Б класу виготовили патріотичні стрічки, а учні 3І класу створили колаж «Україна – територія Гідності та Свободи». Від щирого серця школярі з початкової школи висловили свої почуття у виготовлених національних та патріотичних символах нашої Батьківщини та малюнках з теми «Україна – це ми». Школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до пам’ятника Борцям за волю України.
До відома: 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії Україну – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.