Оголошення

Тиждень пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

Березень 2, 2020

Шановні учні, батьки, вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь у заходaх присвячених проведенню тижня пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Заходи Дата Місце проведення Час Клас Хто відповідає
1 Виставка книг творчої спадщини Кобзаря 10-13.03 Бібліотека 5-11 Бібліотекар
2 Виставка газет 10-13.03 Рекреації ІІІ поверху 5-11 Учителі-предметники
3 Проект «Пам’ятники Т.Г.Шевченку» 10-13.03 Рекреації ІІ поверху 5-11 Учителі-предметники
4 Гра «Вірю – не вірю» 10.03 Вестибюль І поверху 0 урок Микитенко А.А.
5 Квест «Мій Шевченко» 10.03 Коридори школи Протягом дня 9-11 Соломка О.М.
6 Виставка малюнків та лепбуків 10-13.03 Рекреація ІІ поверху Протягом дня 5-9 Гончар Т.А.,

Сатанівська І.В.

7 Поетична перерва 10-13.03 Вестибюль І поверху І і ІІ великі перерви 5-9 Учителі-предметники
8 Відвідування обласної дитячої бібліотеки 12.03 13.40 5-В Гончар Т.А.
9 Відвідування музею Кобзаря 10.03 14.40 10-А Соломка О.М.
10 Перегляд фільму

« Мій Шевченко»

11.03 Актова зала 14.40 9-А,9-Б Сатанівська І.В., Барсукова Л.М.

ГЕТЬ ПОЛІЕТИЛЕН! ПОШИЙ ЕКОСУМКИ!

Лютий 17, 2020
сумки

В рамках ЕКО-акції, що проводить «Всеосвіта» «ГЕТЬ ПОЛІЕТИЛЕН! ПОШИЙ ЕКОСУМКИ!», в школі проводиться конкурс на кращу сумку-шоппер.

До уваги всіх учасників освітнього процесу

Лютий 5, 2020

На сайті школи в розділі «Публічна інформація» розміщені Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Веселковий тиждень в початковій школі

Лютий 1, 2020

Шановні учні, батьки, вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь у заходaх присвячених проведенню веселкового тижня в початковій школі.

Клас Час і місце проведення  Тема заходу  Відповідальні

21 лютого День рідної мови «З любовю до України»

3-і кл.

 

1 урок

(класні  кімнати)

 

Калейдоскоп цікавинок рідної мови

 

Дзюба А.О

Михайленко І.П.

Могильна Т.М.

4-і кл. 4 урок

(класні кімнати)

 

Брейн-ринг «Знавці мови»

 

Мотренко С.М.

Полуніна О.О.

Осадча І.В.

1-А 4 урок Урок-подорож «Мандруємо Україною» Гаражун Л.В.
1-4кл. 5 урок Флеш-моб   «Одягни вишиванку» класоводи
1-4кл. протягом дня Мистецькі коладжі «Моя країна – Україна» класоводи
1-2кл.

3-4кл.

4 урок

6 урок

(актова зала)

Конкурс на краще виконання української пісні класоводи

24.02 Жовтий понеділок -День дружби «Від серця до серця»

1-і кл. 1 урок

(класні кімнати)

Вивчення мирилок, висловів про дружбу Січкар Т.П.

Гаражун Л.В.

Сіденко Л.М.

1-А 4урок

к.224

«Дружити- це чудово» ГригоренкоМ.О.
3-ті кл. 3-ті класи

5-6 урок

(обл.дит.бібліотека)

«Твори добро» Дзюба А.О

Михайленко І.П.

Могильна Т.М.

4-Б 5 урок

к.113

Виховний захід «Подорож країною дружби» Осадча І.В.
ГПД 2-А,Б 15:00-15:30

к.227

«Дружба – найцінніший скарб»

Інсценована казка «Вередлива гусінь»

Остапенко С.П.
ГПД 16.00-

16.30

к.118

Написання листівки-підтримки для онкохворих діток Соціальний педагог

Харченко Я.Ю.

                25.02 Зелений вівторок – День ерудитів «У цифровому світі легко жити ерудиту»

3-А 1 урок

к.118

«Математичні вузлики» Дзюба А.О.
3-4кл. 4 урок

к.116

Шкільний тур конкурсу «Юні знавці природи» Дзюба А.О.
3-4кл. під час перерв Квест «Юні інтелектуали» МотренкоС.М.
3-Б 5 урок Виховний захід «Цей чарівний світ природи» Михайленко І.П.
ГПД 1кл. 15.00-15.30

(актова зала)

Конкурс ерудитів Січкар Т.П.

26.02 Червона середа – Подружися з книгою «Книга домчить до будь-яких берегів»

1-4кл. під час перерв(читацький майда

нчик)

Конкурс читців віршів про Україну класоводи
1-Б 3 урок, к.226 Гра – змагання «Мій улюблений казковий герой» Сіденко Л.М.
3-4кл. 8.15-8.45  Бібліотерапія з тестуванням «Який ти казковий персонаж?» Психолог

Литовченко Т.С.

ГПД

1-2кл.

15.00-15.30 Казкотерапія(профілактика боулінгу) «Як народжуються дикообрази?» Дзюба А.О.

Гаражун Л.В.

3-А,

1-А

5 урок Арт-майстерня «Діти- дітям».

Майстер-клас з виготовлення закладинки

Дзюба А.О.
ГПД

3кл.

15.00-15.30

(актова зала)

Зустріч з письменницею Надією Азаматовою за книгою «Хоробрі серця»

27.02 Синій четвер- День здоров’я та спорту

«Якщо дитина сміється, то в ній здорове серце б’ється»

1-і кл. 1 урок Перегляд мультфільму «Абетка здоров’я» Січкар Т.П.

Гаражун Л.В.

Сіденко Л.М.

2-Б 2 урок

к.227

Здорове чарчування «Другий хліб»(свято картоплі) Остапенко С.П.
2-і кл. 3 урок

(велика спортивна зала)

Спортивні змагання серед учнів 2-х класів Нечипоренко С.О.
2-А 4 урок

к. 224

Квест «Здоровим бути кльово» ГригоренкоМ.О.
2-І 5 урок

к.225

Правила здорового способу життя «Абетка здоров’я» Шевченко Н.А.
ГПД 13.30-15.30

к.241

Галявина психологічної розгрузки. Кімната довіри. Психолог

Литовченко Т.С.

  28.02 П’ятниця День талантів «Кожна дитина – це діамант»

1-4кл. 1-2

уроки

Виставка дитячих робіт. Полуніна О.О.
1-2кл.

3-4кл.

4 урок

5 урок

(актова зала)

Святковий концерт «Наші таланти» Дзюба А.О.

Мотренко С.М.

1-4кл. Знайомтесь «Моє хобі». Виставка колекційних робіт Педагог організатор

Коркішко І.О.

6 урок Підведення підсумків тижня Дзюба А.О.

Тиждень Безпечного Інтернету

Січень 14, 2020

Шановні учні, батьки, вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь у заходaх присвячених тижню Безпечного Інтернету

Дата

Клас

Захід

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

17.02

2-А,Б

Урок-подорож безпечним інтернетом від Діснея

Урок 1-2

Каб. 347Б

Орленко А.О.

Пруденко В.В.

5-А,Б,В

Інформаційна хвилинка «Моє віртуальне «Я»»

Урок 3-5

Каб. 346,

Каб. 347А

Задиранов О.Б.

Орленко А.О.

7-А,Б,В

Інформаційна година «Булінг в соціальних мережах та його наслідки»

14.40

Актова зала

Харченко Я.Ю.

Класні керівники

Стіна гіркого досвіду

18.02

6-А,Б

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Урок 2-3

Каб. 347Б,

Каб. 346

Орленко А.О.

Пруденко В.В.

2-І

Урок-гра «Як не загубитися в Інтернеті»

Урок 4

Каб. 347

Задиранов О.Б.

Орленко А.О.

Урок-дебати «Інтернет добро чи зло?»

Урок 6

Каб. 347

Задиранов О.Б.

Пруденко В.В.

Виставка лепбуків «Пам’ятка користувача Інтернету» (4 класи)

19.02

3-А,Б

Інтернет-олімпіада «Безпека в мережі»

Урок 1-4

Каб. 346

Орленко А.О.

10-11

Ораторське мистецтво «Соціальні мережі: реальність VS  віртуальність»

Перерви:

11.40

12.40

Світлиця ІІІ поверх

Вчителі іноземних мов

7-А, Б, В

Онлайн-квест «Безпечний Інтернет»

Урок 5-7

Каб. 347Б, Каб. 347А

Задиранов О.Б.

Пруденко В.В.

Виставка плакатів «Користь і шкода комп’ютерів»

20.02

8-А

Інтегрований урок «Поговоримо про поведінку в онлайн-світі»

Урок 3

Каб.347А

Войцеховська О.В.

Задиранов О.Б.

11-Б

Суд над Інтернетом

14.40

Каб. 347А

Задиранов О.Б.

Пруденко В.В.

21.02

6-В

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Урок 0

Каб. 346

Орленко А.О.

3-В

Інтернет-олімпіада «Безпека в мережі»

Урок 3-4

Каб. 346

Орленко А.О.

Всеукраїнський тиждень права

Грудень 6, 2019

Шановні учні, батьки, вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь у заходaх до Всеукраїнського тижня права.

Дата

Захід

Місце проведення;

клас;

 час

Відповідальні

4-10.12

Вікторина до Дня прав людини https://euroquiz.org.ua/euroquiz Учні до 14 років

06.12

Антикорупційний урок Каб. № 243

9-А

14.40-15.25

Парначова Н.В.

09-14.12

Інформаційна година  «Світ моїх прав». Класні кабінети

1-11 класи

(за окремим графіком)

Класні керівники

09.12

Виставка добірки тематичної літератури в шкільній бібліотеці. Шкільна бібліотека

1-11 класи

Кітраль С.С.

09.12

Арт-терапія з правової тематики  (розфарбовування зображень Конвенції ООН про права дитини). Каб. № 222

Каб. № 223

1-А,Б,І (ГПД)

15.30

Січкар Т.П.

Гаражун Л.В.

09.12

Зустріч з представниками патрульної поліції м. Черкаси Каб. № 227

13.45-14.30

Остапенко С.П.

09.12

Бесіда «Адміністративна відповідальність неповнолітніх» з шкільним офіцером поліції Управління патрульної поліції в м. Черкаси Каб. № 110

9-Б

14.30-15.25

Парначова Н.В.

09.12

Перегляд анімаційної стрічки про права дитини. Каб. № 116

(3-4-ті класи) ГПД

15.30

Могильна Т.М.

10.12

Усний журнал «Відповідальність неповнолітніх» Каб. № 240

8-А

8.10-8.55

Войцеховська О.В.

10.12.

Екскурсія до шкільного музею «Право дитини на життя». Музейна кімната

3-4-ті класи

14.45-15.30

Сотуленко О.Ю.

Коркішко І.О.

10.12

Заняття з елементами тренінгу «Я маю право» Каб. № 358

8-В

14.30-15.25

Парначова Н.В.

10.12

Інтерактивне заняття «Стоп боулінг» Каб. № 357

8-Б

14.30-15.25

Харченко Я.Ю.

11.12

Гра «Країна гідності» Каб. № 349

11-Б

14.30-15.25

Парначова Н.В.

12.12

Брейн-ринг «Чи знаєш ти свої права?». Каб. № 110

5-7 класи

14.45-15.30

Коркішко І.О.

12.12

Виставка малюнків «Мої права та обов’язки» Рекреація ІІ поверху Плахотня Г.Л.

Акція «16 днів проти насильства»

Листопад 20, 2019

Шановні учні, вчителі, батьки! До Вашої уваги план заходів в рамках організації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Дата Час Клас Заходи Місце проведення Відповідальні
25.11. 08.30 1-11 Виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці шкільна бібліотека Кітраль С.С.
25.11. 08.10-9.00 8-11 (дівчата) Акція # Насильству нема виправдання фойє школи Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

25.11. 10.40-10.55

11.40-11.55

1-11 Акція «Синя стрічка» рекреації І, ІІ, ІІІ поверхів Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

25.11. 15.30 ГПД (3-4 класи) Заняття з елементами арт-технологій «Щаслива родина без насильства» каб. № 2228 Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

25.11. 14.40-15.25 9-Б Перегляд  та обговорення к/ф «Світ без насильства» актова зала Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

26.11. 08.10-08.55 11-А

(для дівчат)

Бесіда на тему «Тільки не мовчи» каб.№110 Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

29.11. 8.00-9.00 Волонтерський клуб День боротьби зі СНІДОМ:

Акція «Стрічка проти СНІДу»

фойє школи Харченко Я.Ю.
29.11. 14.40-15.25 6-11 Презентація проектів на профілактичну тематику рекреація ІІ поверху Сокур О.І.
29.11. 08.10-15.25 7-11 Онлайн тестування «Що я знаю про СНІД» рекреація ІІ, ІІІ поверху Литовченко Т.С.
29.11.- 6.12 Згідно розкладу 5-11 Бесіда «Все про СНІД» каб № 229 Сокур О.І.
03.12. 14.40-15.25 8-Б, В Перегляд та обговорення к/ф «Цирк Батерфляй» актова зала Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

03.12. 15.30-16.15 ГПД

(1-І)

Перегляд та обговорення м/ф «Їжачок» каб. № 222 Харченко Я.Ю.
03.12. 15.30-16.15 ГПД

(2-А,Б)

Перегляд та обговорення м/ф «Жив собі чорний кіт» каб. № 227 Литовченко Т.С.
03.12. 14.40-15.25 10-А, Б Усний журнал «Людина починається з добра» актова зала Литовченко Т.С.

Харченко Я.Ю.

03.12. 08.10-14.30 1-11 Акція «Щедрий вівторок» рекреації І, ІІ, ІІІ поверхів Харченко Я.Ю.
05.12. 14.40-15.25 6-Б, В Презентація проекту «Волонтери – ентузіасти нашого часу» каб. № 110 Харченко Я.Ю.

Зустріч батьків класних колективів

Листопад 12, 2019

Шановні батьки! З 18 по 22 листопада 2019 року відбудуться зустрічі батьків класних колективів.

Графік проведення зборів батьківських колективів класів

Клас Дата Час Місце проведення (каб. №…) Відповідальні
1-І 18.11.2019 18.00 222 Січкар Т.П.
1-А 20.11.2019 18.00 223 Гаражун Л.В.
1-Б 19.11.2019 18.00 226 Сіденко Л.М.
2-А 21.11.2019 18.00 224 Григоренко М.О.
2-І 19-21.11.2019 18.00 225 Шевченко Н.А.
2-Б 21.11.2019 18.00 227 Остапенко С.П.
3-А 19.11.2019 18.00 118 Дзюба А.О.
3-Б 19.11.2019 18.00 116 Михайленко І.П.
3-В 18.11.2019 18.30 116 Могильна Т.М.
4-А 20.11.2019 18.00 115 Мотренко С.М.
4-Б 21.11.2019 18.00 113 Осадча І.В.
4-В 19.11.2019 18.00 114 Полуніна О.О.
5-А 21.11.2019 18.00 Актова зала Барсукова Л.М.
5-Б 21.11.2019 18.00 Актова зала Барсукова Л.М.
5-В 21.11.2019 18.00 Актова зала Барсукова Л.М.
6-А 19.11.2019 18.00 362 Костенко В.В.
6-Б 19.11.2019 18.00 244 Артьомова У.О.
6-В 19.11.2019 18.00 112 Сокирка В.М.
7-А 20.11.2019 18.00 Актова зала Парначова Н.В.
7-Б 20.11.2019 18.00 Актова зала Парначова Н.В.
7-В 20.11.2019 18.00 Актова зала Парначова Н.В.
8-А 19.11.2019 18.00 Актова зала Карбівнича  І.В.
8-Б 19.11.2019 18.00 Актова зала Карбівнича  І.В.
8-В 19.11.2019 18.00 Актова зала Карбівнчича І.В.
9-А 21.11.2019 18.00 239 Харченко Я.Ю.
9-Б 21.11.2019 18.00 243 Литовченко Т.С.
10-А 20.11.2019 18.00 360 Терещенко І.В.
10-Б 20.11.2019 18.00 361 Засядько Л.М.
11-А 19.11.2019 18.00 349 Коваль В.І.
11-Б 19.11.2019 18.00 350 Сотуленко О.Ю.

День української писемності

Листопад 5, 2019

Шановні учні, батьки, вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь у заходaх до Дня української писемності,  08 листопада

№з/п                      Назва заходу Клас Час проведення Місце проведення Хто відповідає
 1 Парад вишиванок 1-11 Протягом дня Фотозона Учителі та учні
 2 Проект «Наша мова калинова» 5-11 Протягом дня Стенди  ІІ та ІІІ поверхів Учителі предметники.
 3 Диктант 3-11 І урок Кабінет за розкладом Учителі-предметники
 4  Виставка газет до Дня писемності 5-11 Протягом дня ІІ поверх Чернуха В.С.
 5 Диктант національної  єдності 9-і класи 3 урок Каб.111, 243 Барсукова Л.М.

Сатанівська І.В.

 6 Виставка кращих учнівських зошитів 5-11 І та ІІ великі перерви ІІ поверх Сатанівська І.В.

Соломка О.М.

 7 Мовна вікторина 5-Б, 5-В 4 урок Каб.235 Гончар Т.М.

Микитенко А.А.

 8 Зустріч з черкаською письменницею Катериною Вербівською 10-11 7 урок Каб.110 Соломка О.М.

бібліотекар

 9 Свято «Бринить, співає наша мова,чарує, тішить і п’янить…» 7-9 14.40 Актова зала Сатанівська І.В.

Чернуха В.С.

Канікули

Жовтень 23, 2019

З 28 жовтня 2019 року розпочинаються осінні канікули, які триватимуть тиждень. Навчання розпочнеться у понеділок 04 листопада. Бажаємо всім гарно відпочити на канікулах і з новими силами продовжити оволодівати знаннями.