Бобер – 2016

у_куток

Надійшли результати Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер».
Цьогоріч 24 учні 5-9-х класів та 61 учень початкової школи взяли участь у конкурсі «Бобер».  Виконуючи цікаві завдання, учні демонстрували свої знання з основ інформатики, алгоритмізації та програмування, систем числення, історії обчислювальної техніки, виконували завдання на перевірку логічного мислення та просторового уявлення.
За підсумками конкурсу 13 учнів вибороли сертифікати, що засвідчують їхні високі знання: Соломаха Софія (6А); Міщенко Назар, Рудоман Діана, Скалько Маргарита, Калюжна Олександра, Лєвіна Катерина, Назаренко Володимир, Дорофєєва Анастасія, Поляков Данііл (5А); Огородній Борис, Степанчук Роман, Чепурна Анна, Іноземець Анна (7А, .а 6учнів отримали сертифікати, які засвідчують їхні добрі знання з інформатики: Босенко Владислав (6А); Коваль Аліна, Негрій Анастасія, Осіян Іван (7А); Парненко Владислав (7Б), Рожченко Дмитро (9Б).
Сподіваємось, наступного року кількість учасників та переможців цього конкурсу збільшиться, і більша кількість учнів зможуть перевірити свої знання з інформатики.