Звіт директора школи 2023

Zvit-dyrektora

29 червня в Актовій залі нашої школи була проведена загальношкільна конференція, на якій були присутні педагогічні працівники і представники батьківської громади. На конференції був заслуханий звіт директора школи Завіноського В.І. про діяльність навчального закладу за 2022-2023 навчальний рік. Директор інформував про стан організації освітнього процесу у закладі, різнорівневу роботу педагогічного колективу по реалізації освітніх завдань, численні успіхи та здобутки, участь в проєктах, багаторівневу співпрацю з організаціями та фондами, благодійну діяльність, впровадження інноваційних технологій, результативність освітнього процесу, заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази, дотримання безпекових вимог та рекомендацій, фінансово-господарську діяльність, інші численні аспекти, особливості та складнощі роботи закладу в умовах воєнного стану. Була висловлена подяка всім учасникам освітнього процесу за ефективну багаторівневу співпрацю, участь у волонтерських і благодійних проєктах та ініціативах. Були окреслені основні завдання та пріоритети роботи закладу освіти на перспективу.
За результатами звіту було проведено таємне голосування щодо оцінки діяльності керівника.
Діяльність директора школи за 2022-2023 навчальний рік була визнана більшістю голосів на відмінно