Зустріч з ветеранами праці

Учні 7-10 класів зустрілися з ветеранами праці: головним конструктором Центрального конструкторського бюро “Сокіл” Маловим Олександром Павловичем та давнім другом нашої школи, першим заступником головного конструктора, лауреатом державної премії Романченком Петром Михайловичем.

Ці поважні люди розповіли про свій нелегкий трудовий шлях, важкі будні та солодкий смак перемог, коли праця приносила їм справжнє задоволення. Завдяки їм розвивалася промисловість не тільки Черкащини, а й усієї України. Розповіді ветеранів праці викликали неабиякий інтерес в учнів школи, вони активно ставили запитання та отримували на них змістовні відповіді. Багато нового, невідомого раніше почули учні з вуст славних ветеранів.

Наша школа багато років товаришує з ветеранськими організаціями міста та області, а кожна зустріч з ветеранами – це свято для наших дітей.