Зустріч з ветеранами партизанського руху
Про важкі будні партизанського руху розповіли учням 9-11 класів учасники та ветерани Великої Вітчизняної війни, герої-партизани: Василь Юхимович Озеран та Марія Григорівна Озеран.
Ветерани поділилися спогадами про страшні роки Другої Світової війни, зокрема розповіли як потом і кров’ю під звуки гармат виборювали перемогу.
Чимало українців брали участь в русі опору, тобто у підпільних організаціях та партизанських загонах. Незважаючи на складні умови нацистської окупації прагнення наших співвітчизників до волі було непохитне. На всій території України розгорнулася антифашистська боротьба, яка згодом переросла у всенародну.
Захисники Батьківщини побажали учням мирного неба. Тож нехай у наших серцях не згасає пам’ять про рідних, близьких, або ж невідомих солдат, які нам вибороли життя.