Зустріч з ветеранами

Підбито підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Для нашої школи він став справжнім зірковим зорепадом. Учні 11-Б класу Анастасія Акуліна (науковий керівник С. М. Чубса) та Микита Шкода (науковий керівник Л. В. Довгаль) посіли перші місця, а їх однокласники Маргарита Виждова, Єлизавета Потурнак (науковий керівник Л. В. Довгаль), Ірина Курочкіна разом з ученицею 10-А класу Софією Єрмалаєвою (науковий керівник Л. В. Засядко) вибороли треті місця.

Анастасія Акуліна та Микита Шкода представлятимуть нашу школу на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анастасію Акуліну, Микиту Шкоду, Маргариту Виждову, Єлизавету Потурнак, Ірину Курочкіну, Софію Єрмалаєву та їх наукових керівників: вчителів біології та екології Світлану Миколаївну Чубсу, Людмилу Володимирівну Довгаль, вчителя математики та економіки Ларису Вікторівну Засядько та бажають подальших яскравих перемог!

th_56.JPG.jpgth_22.jpgth_засядько.JPG.jpg

th_IMG_1427.JPG.jpgth_Изображение 012.jpg