Зустріч з ветеранами

До учнів нашої школи завітала член спілки журналістів України, письменниця, дочка учасника партизанського руху на Черкащини Горб-Дубова В. П.

Вона презенутвала дітям книгу про партизанський рух на Черкащині, в основу якої лягли спогади її батька. Розповіла про нелегке життя нашого народу під час Великої Вітчизняної війни, поділилася спогадами свого тяжкого дитинства. Приводила факти про жорстоке поводження окупантів, про те, як масово йшло відправлення українців на примусові проботи до Німеччини.

Діти з цікавістю слухали розпвіді цієї сміливої жінки. Наприкінці зустрічі вони поздоровили її з Днем партизанської слави та привітали квітами.

На зустрічі був присутній ветеран Великої Вітчизняної війни Ромаченко Петро Михайлович.

th_IMG_6036_resize.JPG.jpg th_IMG_6037_resize.JPG.jpg