Зустріч до Дня журналістики

На початку червня в Будинку вчителя відбулася урочита зустрі, присвячена Дню журналістики. На зустріч були запрошені ветерани журналістики і нині працюючі, студенти філологічних факультетів ті факультету журналістики, учні гуманітарно-філологічних класів.

На зустріч прийшли і учні з 10-А класу Коротюк Ольга, Лимаренко Анна, Сушкіна Наталія, Петрусь Владислав разом із класним керівником Чернухою В. С. та заступником директора Вовчок Г. В.

Свято відкрив голова Черкаської обласної спілки журналістів, редактор “Нової доби” С. Томіленко, який всіх привітав зі святом і розповів про досягнення журналістів та плани на майбутнє. Цікавим був виступ ветерана Черкаської обласної журналістської організації Зеленька. Мер міста С. Одарич – в минуломуспеціалььний кориспондент київської газети – привітав усіх зі святом.

В кінці зустрічі учні та студенти, майбутні журналісти, задавали питання, тепло спілкувалися з тими, хто нині є або був журналістом.