Зустріч випускників з міським головою
![зображення_viber_2022-05-27_13-05-50-844](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-27_13-05-50-844-300x222.jpg)
Сьогодні відбулася зустріч випускників та директорів шкіл з мером міста Анатолієм Бондаренком. Серед її учасників були цьогорічна випускниця Вікторія Пустовіт та директор школи Валерій Завіновський . Під час зустрічі кожний бажаючий мав змогу задати питання міському голові та отримати змістовну відповідь Хлопці та дівчата написали свої побажання на спільному плакаті а також відправили у небо літачки, які є уособленням їхніх мрій.
Вітаємо випускників нашої школи 2022 року для яких шкільний дзвінок сьогодні пролунав востаннє!
Щасливої долі!