Золота скарбниця школи

a8e0fcc1-f100-4dc5-8b7f-73d7e79d8790

Підбиті підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Шістнадцять призових місць посіли учні нашої школи. Рекордсменом по кількості перемог став учень 10-А класу Роман Братчиков, який виборов одразу чотири призових місця: два других у олімпіадах з біології та екології та два третіх у олімпіадах з хімії та географії. Єва Опара (8-А) посіла І місце з історії та ІІІ місце з англійської мови. І місця також вибороли – Артем Велько (10-Б) з хімії, Софія Бурець (8-А) з французької мови, Єгор Скрипник (9-А) з економіки та Кіра Сідак (8-А) з трудового навчання. ІІ місце посіла Вероніка Розіна (8-А) з французької мови. Треті місця у Христини Жадиньської (6-А) та Поліни Мехніної (7-А) з математики, Софії Хромової (10-А) з української мови, Діани Діденко (8-А) з французької мови та Анни Савченко (10-Б) з біології.
До яскравих перемог учнів підготували вчителі А.О. Лященко, С.В. Будавіцька, О.Ю. Сотуленко, Л.В. Засядько, Г.Л. Плахотня, Л.В. Довгаль, У.О. Артьомова, О.М. Соломка, Т.Г. Кононенко, І.В. Карбівнича та В.І. Коваль.
Вся шкільна родина щиро вітає переможців, їх вчителів та бажає подальших успіхів у науковій діяльності та навчанні!
Все буде Україна!