Жовтий колір – це колір сонця

зображення_viber_2024-02-26_12-00-52-815

Продовжується веселковий тиждень у початковій школі.  Понеділок виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим. Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Розпочали день учні 1-х класів з вивчення  мирилок, висловів про дружбу. У 1-А класі  на ранковій зустрічі діти розповідали про добрі справи, які кожен з них робить, як допомагають і підтримують військових ( малюють малюнки, приносять банки для свічок, солодощі…). Добрі справи записували та створили цілу валізу доброти. Гаслом цього дня став вислів: добро починається з тебе! 1-В клас провів «Марафон добрих справ». Діти зіграли в вікторину «Чи достатньо я добрий?». В кінці заходу учні мали змогу взяти «Добрі відривашки». Учні 3-І і 4-І класів підготували і провели усний журнал для учнів початкових класів « Десять цікавинок про сонце і соняшник», під час якого діти дізнались, що колір Сонця – це всі кольори змішані разом, тому воно здається білим для наших очей, що Сонце і соняшник мають багато спільного і що  соняшник є символом Сонця. Вся початкова школа працювала під гаслом «Від серця до серця»  . Протягом дня діти  залюбки гралися, вивчали мирилки, співали пісні про дружбу,  фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.