Зернини досвіду – 2015

у_куток

Відбулась щорічна міська виставка педагогічних технологій «Зернини досвіду-2015».

Виставка проводиться з метою створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, поширення кращого досвіду, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику, ознайомлення громадськості міста з досягненнями педагогічних кадрів.

Цьогоріч всі навчальні заклади міста окремо презентують творчі доробки педагогічних працівників свого закладу. Наша школа у методичному фестивалі педагогічних технологій презентувала такі роботи: «Шкільний євроклуб – одна з найбільш перспективних форм реалізації європейської тематики в школі» (укладачі: Ткаченко Т.Є., Білоус О.О.), «Інтеграція дітей з обмеженими можливостями у навчальне середовище  в загальноосвітній школі – крок до духовності та гуманізму» (укладачі: Барсукова Л.М., Харитонова С.М., Остапенко С.П.), «Години психолога» в старших класах» (автор: Харитонова С.М.), «Творчість як цілісний процес (з досвіду роботи вчителів початкових класів)» (укладачі: Ткаченко Т.Є., Барсукова Л.М.), методичний посібник для вчителів початкових класів «Творчість. Лідерство. Компетентність. Успіх» (творча група вчителів початкових класів, укладач: Барсукова Л.М.), «Світ фауни і флори в різноманітних аспектах світової літератури», «Мовна особистість у сімейному спілкуванні» (автор: Чернуха В.С.), наочний посібник для вчителів української мови та літератури «Шевченко-художник», книга-літопис  «Тарас Шевченко – віковічний пророк» (укладач: Туник О.М.),  «Розрахункові задачі для учнів 7-9-х класів за новим Державним стандартом» (автор: Будавіцька С.В.), «Площі поверхонь та об’єми геометричних тіл (структуровані завдання та тести для учнів 11-х класів)» (автор: Кононенко Т.Г.), книга-помічник «Не дамо СНІДу шанс!». (укладач: Білоус О.О.).

Також вчителі нашої школи представляли свої розробки за результатами роботи у міських творчих групах.

В рамках виставки презентували відеоролики конкурсу «I’m Proud of Being a Student of My School», переможці були нагороджені подарунками. Також учні нашої школи взяли участь у показі моделей шкільної форми.

За підсумками міської виставки «Зернини досвіду-2015» кращі роботи будуть представлені на обласній виставці «Освіта Черкащини».

Ми маємо надію, що досвід вчителів нашої школи буде використовуватися та впроваджуватися у роботу навчальних закладів України.