Засідання педагогічної ради школи

23 березня відбулося засідання педагогічної ради по темі “Соціалізація як нова парадигма виховання. Шляхи її реалізації”.

На засіданні педагогічної ради підіймалися питання впливу соціального середовища на учнів школи, створення адаптивної школи, введення школярів до позитивного оточення. Педагогом-організатором школи Коркішком І. О. представлена презентація системи самоврядування і зазначено вплив шкільного самоврядування на особистість учнів. Психолог школи довела результати анкетування учнів 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11-х класів по задоволеності освітньо-виховними потребами та колом спілкування по вирішенню нагальних проблем.

Цікавою виявилась робота в творчих групах. В нестандартних формах було дано відповіді на питання: Якою повинна бути школа ХХІ століття? Як впливає школа на виховання учнів? тощо.

Педагогічна рада пройшла динамічно, мобільно, активно!

03.jpg 04.jpg 01.jpg 02.jpg