Засідання екологічного комітету шкільного парламенту

Відбулося засідання екологічного комітету шкільного парламенту, на якому було запропоновано здійснити проект озеленення шкільної території.

Голова комітету, учениця 11Б класу Виждова Маргарита, запропонувала його членам активно включитися у реалізацію проекту та проводити роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків.

На пришкільній території буде здійснено закладку екологічного майданчика, до складу якого війдуть рослини, що живуть у різних екологічних умовах. На його території буде можливість здійснювати навчальні екскурсії як для учнів, так і членів міських екологічних клубів та об’єднань.

Екологічний комітет звертається до учнів, вчителів. батьків взяти участь у конкурсі на кращу назву екологічного майданчика. Переможців чекають призи та нагороди.

th_3.JPG.jpg