Засідання дискусійного клубу

Згідно плану тижня інклюзивної освіти відбулося засідання міжшкільного дискусійного клубу, в якому взяли участь члени шкільного парламенту нашої школи та спеціалізованої школи № 28. Учні обговорили одне із найскладніших питань сьогодення – це інтеграція дітей з особливими потребами у шкільне середовище.

Парламентарії всі разом та кожен окремо відповідали на важливе питання “бути” чи “не бути” інклюзивній освіті в українських школах та що потрібно всім учасникам навчально-виховного процесу для того, щоб інклюзія відбулася. Учасники дискусії були єдині в одному – інклюзії кажемо “так” і формуємо суспільну думку небайдужості та толерантності, розширюємо інформаційний простір про дітей з особливими потребами. Завершуючи дискусію, кожний її учасник сформулював для себе постулат, за яким буде рухатися вперед.

th_14.jpg