Закриття мовного табору «Sunshine»
Відбулася святкова лінійка, присвячена закінченню 9-го класу. Тож наші учні вже вписали свою сторінку в історію берега дитинства, храму науки – рідної третьої школи.
Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко привітала учнів зі святом і вручила свідоцтва про базову середню освіту.
Дев’ятикласників привітала перша вчителька Світлана Михайлівна Мотренко і закликала сміливо зустрічати майбутнє. Класний керівник Ірина Володимирівна Сатанівська побажала учням віри в свої сили, оптимізму й надії на здійснення мрій.
На святковій лінійці з щирими вітаннями від батьків звернулася Валентина Прокопівна Єлагіна, яка подякувала адміністрації школи та педагогічному колективу за плідну невтомну працю. Дев’ятикласники подарували глядачам чудові пісні та милозвучні поезії.
Свято залишило безліч позитивних емоцій та добрі враження в учнів, вчителів та батьків.