Закрий кран – збережи воду

1454080315_18

Закликаємо всіх бажаючих взяти участь у міському конкурсі на створення макету соціального стікера «Закрий кран – збережи воду». Макет соціального стікера повинен бути зроблений в одному із зазначених форматів – Photoshop(.psd),Illustrator(.ai), CorelDRAW(crd) у масштабі А5. Малюнок на стікері може містити будь-який сюжет за бажанням авторів (в тому числі фігурки людей, дітей, наслідки неекономного використання води, моделі поведінки або будь-які інші малюнки в рамках теми конкурсу). Автори необмежені у виборі ідеї для реалізації задуму. Роботи приймаються до 01 березня 2016 року. Конкурс проводиться за ініціативою керівника УК «Партнер» громадського діяча Світлани Трофімової та за підтримки депутата Черкаської міської ради Олексія Мельника. Партнером проведення конкурсу є комунальне підприємство «Черкасиводоканал».

Координатор конкурсу по нашій школі педагог-організатор І.О. Коркішко.