З літніми канікулами!

th_Безымянный1.JPG.jpgОсь і промайнули цікаві та насичені розмаїттям подій дні роботи пришкільного літнього табору «Дивосвіт». За цей час діти в колі друзів весело та корисно проводили час, відвідували різноманітні культурно-розважальні заклади, брали участь у цікавих заходах.

Незабутні враження у дітей залишили проведені згідно плану роботи табору «День мистецтв», «День туриста», « День фантазера»,«День милосердя», які дали змогу дітям відчути себе справжніми митцями, дізнатися про людей милосердя світу, вивчити правила поведінки в природі, створити вернісаж малюнків «Чудеса, які я бачив».

Надзвичайно цікаво пройшов у таборі « День гумору». У цей день діти відвідали бібліотеку, де познайомилися з творами українських гумористів. Були проведені гумористичні конкурси та вікторини.
В обласній дитячій бібліотеці діти завзято брали участь у конкурсній програмі «Хто веселий, той сміється», демонстрували своє захоплення у веселому концерті «Алло, ми шукаємо таланти».
Велике захоплення викликала екскурсія на телестудію «Рось», де діти познайомилися з процесом запису телепередачі та давали інтерв’ю про відпочинок у таборі. Трансляцію цієї передачі діти мали змогу переглянути по телевізору.
Фінальним етапом роботи табору стала урочиста лінійка, на якій діти співали пісні, танцювали, читали вірші та попрощалися з неперевершеним «Дивосвітом».

th_4.JPG.jpgth_Безымянный123.JPG.jpgth_Безымянный12.JPG.jpg