З турботою про Землю
![2 (2)](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-2-300x241.jpg)
Сьогодні учителі початкових класів разом із своїми учнями провели урок до Всесвітнього дня Землі.Урок ініційовано телеканалом ПЛЮСПЛЮС та розроблено за методичної підтримки «Освіторії» та експертної підтримки Всесвітнього фонду природи WWF-Україна до Всесвітнього дня Землі (22 квітня).
Урок мав на меті розширити уявлення учнів про Землю як спільний дім та збагатити їхні знання про екологію; бути екосвідомим і любити рідний край; виховувати небайдуже ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища та жити в гармонії з природою.