З Новим 2019 роком!

Дорога шкільна родина!
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018 рік був прожитий не дарма.
Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, нові знання, професійний і життєвий досвід. Щороку в ці зимові дні наші серця сповнюються особливою любов’ю і надією.

Надією на те, що прийдешній рік стане кращим, ніж попередній.
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай атмосфера свята, надії, радості буде з вами весь рік. Нехай щастя переповнює думки і почуття, а здоров’я дасть можливість здійснити всі мрії. Нехай в Новому році дні проходять так само яскраво і весело, як новорічні. Неприємності тануть самі собою, як сніг на долоньках! Життя буде багатим на незабутні враження. Плануйте, мрійте, прагніть, досягайте! Ви зможете все!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Директор школи Т.Є. Ткаченко

Голова Ради школи Л.В.Хотько