З Днем працівника освіти!

20191006115800

Шановні колеги!  Від щирого серця вітаємо Вас зі святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Нехай Ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані, нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, нехай у Вашому житті завжди присутній чарівний світ добра і щастя! Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України! Бажаємо Вам, дорогі колеги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення та щастя. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!