Юна грація
![укт](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/10/укт-300x206.jpg)
Учні школи продовжують найкращі традиції та перемагають у міських, обласних і Всеукраїнських спортивних змаганнях. Нещодавно у відкритому кубку міста зі спортивної гімнастики імені заслуженого майстра спорту Ірини Краснянської учениця 3-Б класу Єва Круглова виборола І місце. Дівчина бездоганно виконала складні вправи і за це отримала золоту медаль та престижний кубок. Не дивлячись на юний вік, Єва вже чотири роки займається портивною гімнастикою і має перемоги у Всеукраїнських, обласних, міських змаганнях.
Вітаємо! Так тримати!
![img_8682 img_8682](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/15205__640x480_img_8682.jpg)