Юлія Коваль – «Міс Стиль – 2013»
У центрі дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс краси та таланту «Міс – 2013». У ньому взяла участь учениця 3-А класу Юлія Коваль. Учасники змагалися у п’яти конкурсах. Дівчина продемонструвала свої кращі здібності та виборола перемогу в номінації «Міс Стиль – 2013» у віковій категорії 6-8 років.
Це не перший успіх у цьому конкурсі представників нашої школи, кожного року ми маємо переможців у різних номінаціях.
Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Юлію Коваль з перемогою та бажають подальших успіхів.