Європейський тиждень мобільності
![MyCollages](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/09/MyCollages1-300x300.jpg)
#Шкільна Майстерня Сталого Розвитку Дослідження видів мобільності шкільної громади в рамках Європейського Тижня Мобільності Шкільна Майстерня Сталого Розвитку відбулося. Транспортна змія виявила: 56% учасників освітнього процесу єкологічно дружньо ходять пішки до школи також користуються велосипедами та електроскутерами.
12% учнів та вчителів переміщуються громадським транспортом.
32% поки що користуються автомобілем, але серед авто є гібридні та електромобілі.
Будемо прокачувати навички екологічно дружньої мобільності заради здоров’я Черкас і всієї планети!