Європейський день мов

IMG_3244

В школі відсвяткували Європейський день мов, який не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає громадян вивчати їх. Знати як мінімум ще одну мова – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність.

Учасниками шкільного Євроклубу «Співдружність» були підготовлені газети та листівки, присвячені цьому дню. В них учні розповіли про історію святкування Європейського дня мов та наголосили на необхідності вивчати іноземні мови.

На початку дня євроклубівці  провели опитування серед учнів та вчителів про те, чи хотіли б вони приєднатися до Європейського Союзу. При позитивній відповіді учні отримували наліпку із логотипом свята, а вчителі прапорці на кабінети.

В учительській була організована жартівлива виставка «День смачних європейських мов», де були представлені найвідоміші продукти деяких європейських країн, мови яких вивчаються у школі.

На уроках іноземних мов учням розповідали про необхідність вивчення іноземних мов, їх важливість та роль у світі.

На перервах були організовані різноманітні заходи, спрямовані на поширення багатомовності. Учні школи мали можливість взяти участь у музичних вправах англійської мовою, музичному калейдоскопі французькою мовою та переглянути міні-вистави німецькою мовою.

Всі заходи були радісно сприйняті учнями, вони скрізь брали активну участь. Тож, сподіваємось, що святкування Європейського дня мов стане добре традицією у нашій школі.