Ярмарок – благодійна акція
![зображення_viber_2024-03-22_12-13-16-887](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-22_12-13-16-887-300x225.jpg)
Розмаїттям традиційних українських страв майоріла весняна ярмарка в нашій школі.Ярмарок проводили у спортивному залі школи та в рекреаціях біля класів початкової школи . Столи розташували по периметру, тож зручно усе роздивитися і придбати те, що сподобалося. Кожен клас приготував смаколики та корисні напої. Деякі класи підійшли особливо креативно і цікаво оформили свій стіл, одягнули вишиванки. Серед покупців – учні школи, вчителі, батьки та гості .
Адміністрація школи рекомендувала дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог, тож усі вироби свіжі, а продавці обов’язково були у рукавичках.
Зібрані кошти у розмірі 127 тисяч будуть направлені на придбання необхідного для воїнів ЗСУ.
Всі нерозпродані смаколики, передані пораненим бійцям ЗСУ, які перебувають на лікуванні в медичних закладах нашого міста.