Я бережу воду
![зображення_viber_2024-02-27_14-00-47-514](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-27_14-00-47-514-300x225.jpg)
До веселкового тижня долучились і наші найменші друзі- майбутні першокласники. Вони потрапили у цікаву інтерактивну гру ” подорож краплинки води”, під час якої обговорювали значення води в природі. Дітки дізналися про стани води, її властивості , колообіг води в природі, отримали знання про сезонні зміни , які пов’язані з водою, відгадували загадки , а також слухали казку про краплинку-мандрівницю, створили краплинки для веселої хмаринки. Ознайомилися з тим, як можна врятувати водичку від забруднення. Кожен отримав нагороду ” Я бережу воду”. Помічниками у проведенні були учні 4-х класів. Вперед майбутні школярики , до вивчення цікавого, нового, корисного.