Холодноярський вертеп

зображення_viber_2023-01-12_17-06-08-014

11 січня в стінах нашої школи відбулося засідання Учнівської міжпарламентської асамблеї нашого міста на яку завітали Черкаські пластуни з Холодноярським вертепом та Вифлиємським Вогнем Миру.
Хлопці та дівчата представили вертеп на холодноярську тематику, серед учасників якого був Козак, Холоднорівка, воїн УПА, Чекіст та інші цікаві герої. Своїм виступом вони прагнуть поширювати українську традицію колядування та закликають глядачів знати і цінувати свої національні традиції та історію нашого народу.
Метою Холодноярського вертепу є вшанування пам’яті Євгена Подолянчука – Народного героя України, випускника нашої школи, який загинув захищаючи Донецький аеропорт, пластуна, старшого лейтенанта, командира групи спеціального призначення 3-ого окремого полку спецпризначення. Під час події відбулась передача Вифлиємського Вогню Миру – символ єдності, любові та добра. Це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вогонь є символом єдності та незламності у боротьбі за наше світле вільне майбутнє.
Нехай з нами буде Сила!
Слава Україні!