Вшануймо Великого Тараса

кут

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
Цікаво і пізнавально! Саме так пройшов тиждень пам’яті. Адже свята по-іншому не проходять. Учні 9-11 класів взяли участь у квесті «Мій Шевченко», під час якого рухалися історичними та мистецькими станціями.
У вестибюлі школи вся шкільна родина стала учасниками гри «Правда чи фейк», відповідаючи на питання про життя і творчість Великого Кобзаря. Творчість Тараса Шевченка надихнула учнів 5-В та 9-А класу на створення лепбуків та малюнків.
Десятикласники завітали на гостини до Кобзаря у місцевий музей. Завдяки проекту «Пам’ятники Шевченку» діти розширили свій кругозір, дізнавшись про його світову велич.
Уперше у світлиці школи проведено «Поетичні перерви», де лунали вірші у виконанні учнів. Діти творчо підійшли до виконання цього завдання. Учні 5-Акласу не лише читали поезії, а й виконали пісню «Садок вишневий коло хати».
Старшокласники поринули у світ кіномистецтва, переглядаючи фільм із серії «Найвидатніші українці», «Мій Шевченко».
Саме такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, прагнення глибше пізнати творчість геніального українського поета, художника, борця за волю народу!