10 грудня 2010 року в Київському будинку учителя відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для керівників навчальних закладів «ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ» з проблем навчання та розвитку дітей з особливими потребами в Україні. Нашу школу представляли: директор школи Т. Є. Ткаченко, заступник директора Л. М. Барсукова, психолог школи С. М. Харитонова, вчитель-класовод 3-В класу О. О. Полуніна. На семінар також була запрошена методист Черкаського міського методичного кабінету з питань інклюзивної освіти Л. Г. Дмитренко.

Науково-практичний семінар був організований Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, за підтримки редакції газети «Директор школи» і розглядав актуальні проблеми сучасної освіти для дітей з особливими потребами.

В ході пленарного засідання виступали науковці, практики, небайдужі до долі дітей-інвалідів, люди. Онаць Олена Миколаївна, президент Асоціації керівників шкіл України, відкрила пленарне засідання і наголосила, що впровадження інклюзивної освіти є найбільш актуальним на даний період в Україні. Луценко Інна Василівна, головний спеціаліст відділу освіти осіб з особливими потребами Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН, повідомила про останні зміни до законодавства України з питань інклюзивного навчання, про нові Положення, що найближчим часом будуть впроваджені в освіті. Литовченко Світлана Вікторівна, представник центру практичної психології та соціальної роботи ОІППОП м. Київ, окремо виділила роль практичного психолога в розвивальній та корекціній роботі з дітьми з особливими потребами. Артемова Юлія Анатоліївна, директор НВ