Всеукраїнський конкурс «Квітуча Україна»

Продовжує активно працювати мовний табір «SUNSHINE». День для учнів, які відпочивають у таборі розпочинається з ранкової зарядки, що проводить волонтер Корпусу Миру в Україні містер Джейсон Маркс.

У першій частині дня учні розвивають усне мовлення, письмо та читання відвідуючи заняття, які проводять вчителі англійської мови нашої школи. У другій половині дня вони займаються квілінгом, орігамі, виготовляють різноманітні вироби із сірників. Відвідувачі табору здійснили подорож у Долину троянд, постійно переглядають фільми англійською мовою, беруть участь у спортивних змаганнях. Справжньою зарядкою для розуму є участь учнів у лексичних та граматичних іграх (ребуси, кросворди), які проводить та оцінює волонтер Корпусу Миру в Україні містер Джейсон Маркс.

Робота табору «SUNSHINE» продовжується а відпочиваючих у таборі чекає багато нового цікавого та корисного.

th_Изображение 004.jpgth_Изображение 003.jpgth_Изображение 009.jpg

th_Изображение 010.jpgth_Изображение 008.jpgth_Изображение 006.jpg