Всеукраїнський дебатний турнір

th_08.jpgКоманда шкільного дебат-клубу «Статус» у складі: Олександри Валашенко, Івана Вовчка, та Павла Коробка взяла участь у Всеукраїнському дебатному турнірі «Еко-штурм», який відбувся в приміщенні Київського університету «Крок». Учні школи єдині представляли місто Черкаси на турнірі.

Вперше наш дебат-клуб був запрошений для участі у студентських дебатах за Британським форматом. Вони проходили з ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» за підтримки громадської студентської організації AIESEC.

Протягом двох днів команди вели дебати із актуальних екологічних проблем: «Енергозберігаючі технології дають більший ефект, ніж альтернативні види енергії»; «Червона книга – це фікція»; «Необхідно заборонити виробництво, використання та ввезення пластикових упаковок»; «Питна вода має бути безкоштовною».

Судді міжнародного рівня ділилися досвідом з керівником клубу С. М. Харитоновою.

Учасники дебат-клубу «Статус» здобули нові знання та набули досвіду у Всеукраїнських турнірах.