Всеукраїнський Лист Подяки

DSC01134

Високою відзнакою на Всеукраїнському  рівні був нагороджений наш пришкільний табір «Завітайте у Дивосвіт». На урочистостях, які відбулися у Києві, начальник табору С.П. Остапенко отримала Лист Подяки школі за вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, здійснення заходів щодо забезпечення їх розвитку і виховання та активну участь у підсумковому етапі огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2015 році.
Робота нашого пришкільного  табору «Завітайте в Дивосвіт» у 2015 році була гідно оцінена на міському та обласному рівнях, де ми були переможцями та посіли І місця.
Заступника міністра соціальної політики України В.С. Ярошенко привітав трудовий колектив школи та побажав і надалі підвищувати рівень та якість надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.

dsc01136 podyaka