Всеукраїнський Тиждень дитячої та юнацької книги

IMG_5159

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка відбувся літературно-мистецький захід «Народ мій є! Народ мій завжди буде!». Він був присвячений 80-річниці з дня народження нашого земляка, видатного поета В.Симоненка. Захід відбувався в межах Всеукраїнського Тижня дитячої та юнацької книги. Переможці міського конкурсу читців, учні нашої школи Ілля Опарін, Ілля Кривич (7-Б) та Артем Олійник (9-Б) представили казку В.Симоненка «Подорож в країну Навпаки» (художній керівник І.О. Коркішко). На заході були присутні відомі черкаські актори та режисери, студенти вищих навчальних закладів міста. Учасники Симоненківських читань згадали творчий та життєвий шлях поета, читали вірші та виконували пісні на його слова.

Про перебіг літературно-мистецького заходу «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» Ви можете детальніше дізнатися переглянувши програму «Мистецька палітра» на каналі обласної телекомпанії «Рось» о 18.25.