Всеукраїнський конкурс «Гринвіч»

гринвiч

Надійшли результати Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

Цього року наші учні активно взяли участь, вперше брали участь у конкурсі другокласники. Та відразу ж отримали численні нагороди.

44 переможці отримали сертифікати та цінні подарунки, а решта учнів – Сертифікати учасників.

Золоті сертифікати мають: Шевченко Богдан, Федосова Дарина, Лобуренко Дар’я, Олефіренко Поліна, Щербина Софія, Голуб Діана, Олійник Ярослав, Карбівничий Артьом, Стовпова Божена, Туник Ольга, сухомлинов Михайло, Скрипник Єгор, Бойко Олександра (2-А клас), Хомяков Макар (3-А клас), Прокопчук Данило, Романченко Софія, Барсуков Олександр, Давидов Роман, Коломієць Єфросинія (4-А клас), Калюжна Анастасія, Пілєвіна Яна, Арбачевський Артур (5-А клас), Рідько Олександра (5-Б клас).

Срібні сертифікати мають: Романченко Софія, Сас Катерина, Каптенко Вероніка, Круш Андрій (2-А клас), Ніконов Ігор (3-А клас), Дорофєєва Анастасія (5-А клас), Ільїн Володимир, Шульга Олена (8-Б клас), Рожченко Дмитро, маломуж Вікторія, Білоус Ольга (9-Б клас).

Бронзові сертифікати мають: Ніконова Катерина, осовік Аліна (3-А клас), Кулеша Олексій, Ляпкало Софія (4-А клас), Босенко Владислав, Куценко Сергій, Вовк Анастасія (6-А клас), Негрій Анастасія, Коваль Аліна, Осіян Іван (7-А клас), Левко Анна (9-Б клас).

Тож, вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!