Всесвітній день психічного здоров’я

10_oct_0-300x267

10 жовтня з 1992 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я за ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Цьогоріч темою дня стало гасло  «Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я».
Адже позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я.
Шкільна родина напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я долучилася до низки заходів. День почався із флешмобу «Салют з мильних бульбашок», який організували учні середньої ланки для молодших школярів на ранковій зустрічі. Педагоги школи отримали цікаві поради на кожен день -  «Ресурс для вчителя». Учні 6-Б та 4-Б класів навчалися способам безпечного виходу агресії – під час тренінгів «Як впоратися зі злістю», які провела шкільний психолог Литовченко Т.С. Вихованці груп подовженого дня будували «Містечко Спокою» з конструктора Лего та практикували казкотерапію. Учні 5-Х класів долучилися до інноваційного напрямку арт-терапії – тканинна терапія. Саме в арт-терапевтичному процесі з використанням тканино терапії дитина самостійно здатна приходити до розуміння способів вирішення проблемних ситуацій.
Психічне здоров’я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних відносин і здатності кожного зробити внесок в життя суспільства.

mycollages