Все в світі починається з мами!
Рідних матусь, бабусь та сестер напередодні свята 8 Березня привітали учні 3-А, 3-В та 4-А класу(Класоводи Шевченко Н. А. Невмита Л. М., Дзюба А. О.). Вони подарували мамам та бабусям власноруч створені портрети, на яких із любов’ю, пошаною та захватом намалювали найрідніших в світі людей. Чудовими піснями, поетичними композиціями, мистецькими сюрпризами майоріли ці заходи. Безліч слів подяки та любові було виголошено на честь присутніх.
Все в світі починається з мами! – таке було основне гасло заходів. Збентежені, задоволені та з великим кошиком позитивних емоцій залишали мами свята.