Вперше у музейній кімнаті ім. В. Молоткова

Напередодні святкування Дня визволення м. Черкас від німецько-фашистських загарбників та святкового прийняття першокласників до лав молотковців, малятам було проведено екскурсію до шкільної музейної кімнати Бойової Слави ім. Героя Радянського Союзу, воїна-визволителя нашого міста Володимира Молоткова. Учні-екскурсоводи провели цікаву, змістовну екскурсію про героя-визволителя, а також про інші події пов’язані із визволенням нашого міста від ворога.

Першачків зацікавила експозиція музейної кімнати, документи та фотокартки часів Великої вітчизняної війни, гільзи, патрони інші експонати. Також учнів було ознайомлено із новими сучасними матеріалами, що є результатом роботи пошукових загонів нашої школи.

Незабаром, під час зустрічі учнів школи із ветеранами Великої вітчизняної війни, учні 1-х класів дадуть урочисту клятву і увійдуть у лави молотковців, для того, щоб вшановувати пам’ять тих, хто боровся за наше життя і незалежність.

th_01.jpgth_04.jpgth_05.jpg