Voice Tone
![Знімок екрана 2024-03-25 130234](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана-2024-03-25-130234-300x280.png)
24 березня на відділі “Клас сольного співу” відбувся шкільний конкурс вокальної майстерності “Voice Tone”. Захоплююча подія для юних вокалістів стала ще однією сходинкою до розвитку та набуття чудового досвіду у вокальному мистецтві. Серед учасників учениця 1-А класу Петіна Дана, яка стала лауреатом І ступеня. Вся шкільна родина вітає Дану і бажає не зупинятись та невпинно йти до наступних звершень