Водний приз – 2019

Без названия

Учні 10-х класів Анна Іноземець та Нікіта Товстопят взяли участь у Всеукраїнському юнацькому водному призі. До національного фіналу 2019 року, що пройшов під гаслом «Вода для всіх», авторитетне журі, що включає представників науки, спеціалістів водної галузі та екологів, відібрало 31 найкращу робіту з усієї України, серед яких і наших учнів. За підсумками конкурсу Анна Іноземець стала суперфіналісткою та була нагороджена «Зіркою на алеї слави Акватерм», а Нікіта Товстопят отримав спеціальну відзнака і безкоштовну путівку на Екологічний конгрес в місто Львів. Роботи Нікіти – «Автономна станція водоочищення для приватного домогосподарства з використанням MBBR-технології та ПЕТ-кришечок, як носіїв біоплівки (перші кроки)» (науковий керівник Довгаль Л.В.) та Анни – «Дослідження ефективності процесів освітлення мутних і забарвлених стічних вод при використанні різних типів коагулянтів» (наукові керівники Будавіцька С.В. та кандидат хімічних наук, доцент кафедри технології та водоочищення ЧДТУ Солодовнік Т.В.) мають практичний характер і можуть бути використані для покращення стану питної води та раціонального використання водних ресурсів не тільки в Україні, але й у світі.
До відома. Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», який з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під патронатом Шведської Королівської Родини. В Україні конкурс проходить з 2004 року, в ньому взяли участь понад 1 500 дослідницьких проектів.

[Галерею не знайдено]