Візит поважних гостей

th_Изображение 005.jpgНашу школу відвідали аташе з питань культури Відділу преси, освіти та культури Посольства США Джеральд Френк та помічник аташе з питань культури Лілія Шило. Гості вивчали можливості школи щодо участі у Програмі стипендій Посольства США з вивчення англійської мови для учнів з соціально незахищених сімей та учнів з особливими потребами у 2013-2014 рр. English Access Microscholarship Program (Access Program).

Програма стипендій з вивчення англійської мови «Access» фінансується Державним департаментом США у понад 70 країнах світу та надає можливість учням із малозабезпечених сімей віком від 14 до 20 років безкоштовно вивчати англійську мову потягом двох років та брати участь в літніх мовних таборах та інших культурних та громадських заходах. По закінченні навчання учасники програми отримують сертифікат Посла США в Україні.

Презентував школу заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики, начальник управління освіти Степко Є. П. Директор школи Ткаченко Т. Є. розповіла про проект «Ми кажемо «Так!» інклюзії», над яким школа працює вже п’ять років поспіль.

Гості відвідали спеціальний клас для дітей з особливими потребами, актову залу, комп’ютерні класи, поспілкувались з учнями 5-В класу, адміністрацією закладу та вчителями англійської мови.

Джеральд Френк презентував книги для кабінету англійської мови, які дуже допоможуть вчителям у викладання спецкурсу «Література США» в старших класах.

Сподіваємось, що наша школа не залишала байдужими поважних гостей і буде включена до English Access Microscholarship Program.

th_Изображение 001.jpgth_Изображение 003.jpgth_Изображение 004.jpg