Віват, Єгор!
![logo](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/logo-300x283.jpg)
Учень 8-А класу Єгор Скрипник виборов бронзову медаль у XV Міжнародному ярмарку винаходів та інновацій INTARG 2022. Захід відбувався у місті Котовiце , що в Польщі. Єгор презентував проєкт, що реалізує ” Шкільна майстерня сталого розвитку – ” Система моніторингу якості очищення повітря в освітньому закладі” в рамках конкурсу Юних винахідників в складі міжнародної команди НЦ МАН України.
Вся шкільна родина щиро вітає Єгора Скрипника, наукового керівника Довгаль Л.В. та бажає подальших успіхів у винахідницькій та інноваційній діяльності.