Вітаємо дитяче об’єднання “Країна Пригод” з Днем народження!

Дитяче об’єднання “Країна Пригод” відсвяткувало свій 12-й День народження. На цьому святі силами 5-8 класів було показано інсценізовані уривки дитячих творів під загальною назвою “Ретрофестиваль”. Кожна постановка має винагороди на міських та обласних конкурсах художньо-естетичного напрямку. Також координатором об’єднання Коркішко І. О. була представлена мультимедійна презентація, яка познайомила глядачів з академіками Академічної Ради школи і досягненнями дитячої організації за останній період. Гостями цього заходу були педагоги-організатори області та міста, представники дитячих громадських організацій, методисти міського методичного кабінету, вчителі школи, учні.

th_01_resize.jpg th_02_resize.jpg th_03_resize.jpg th_04_resize.jpg th_05_resize.jpg th_06_resize.jpg th_07_resize.jpg th_08_resize.jpg th_09_resize.jpg