Вісті з академічної ради

Відбулося засідання академічної ради дитячого об’єднання “Країна Пригод”, на якому розглядалося питання про святкування 14 річниці створення об’єднання. Було вирішено провести святковий концерт 10 грудня 2010 року, виставку вітальних газет та листівок, створити нову мультимедійну призентацію, яку кожен учень зміг би подивитися у рекреації школи у День народження “Країни пригод”. Академічна рада розробила сценарій проведення святкового концерту, який буде складатися з кращих номерів, що з’явилися у цьому навчальному році, виробила загальну концепцію проведення свята.

Академічна рада запрошує на святковий концерт почесних академіків дитячого об’єднання “Країна Пригод”, вчителів, учнів, батьків, гостей.