Вісті про перебування французької делегації

Продовжується робота згідно програми перебування французької  делегації у закладі.

У середу гості побували на загальношкільному святі «Форум обдарованих дітей», уроці математики у 6-А класі, уроці англійської мови у 1-А класі, уроці французької мови у 8-А класі та уроці хімії у 10-Б класі.

Після обіду відбулась незабутня екскурсія до Черкаського обласного краєзнавчого музею. Заснований музей був у травні 1918 року. Експозиція музею розміщена в 30 залах на площі 2800 кв. м. Вона має розділи: природи краю, археології, етнографії, історії краю ХІV – початку XX століття та історії краю з 1917 р. та сучасності, а також виставочні зали і зал вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка. Раритетами музею є колекція стародруків, ікон, етнографічна та археологічна колекції, зоологічна колекція О. В. Носаченка.

Наприкінці дня в школі відбувся вечір зустрічі « У колі друзів», на якому гості мали змогу покуштувати національні страви, дізнатися з учнівських презентацій  про вишукану українську кухню та послухати українські народні пісні.

th_02.jpg