Виставка педагогічних технологій “Зернини досвіду – 2009″

Відбулася міська виставка педагогічних технологій “Зернини досвіду – 2009″, в якій активну участь взяли вчителі нашої школи.

Були представлені наступні роботи: в конкурсі “Методична мозаїка” – Вибір успішної професії (автори Ткаченко Т. Є., Барсукова Л. М., Харитонова С. М.), робота творчої групи “Креативність” по розвитку творчих здібностей учнів початкових класів (керівник групи Невмита Л. М.), психолого-педагогічний семінар “Шлях до професійного зростання” (керівник семінару Барсукова Л. М. та Харитонова С. М.); на конкурс “Я роблю це так…” – “Технологія розвитку критичного мислення на уроках української літератури в 11 класі” (автор Барсукова Л. М.); “Мій рідний край Історико-літературна довідка” (автор Барсукова Л. М.); Тематичний довідник з природнознавства для учнів 1-4 класів (автори Дзюба А. О., Могильна Т. М.); Використання інтерактивних методик на уроках математики в 6-му класі (автор Артьомова І. О.); Бесіди з правового виховання “Кожна дитина має право на …” (автори Дзюба А. О., Могильна Т. М.); тести “Відкриття та винаходи” (автор Коваленко О. Ф.); “Зима-красна, свята нам принесла”: збірник матеріалів до курсу “Я і Україна” (автор Остапенко С. П.); розробка уроків для 8 класів “Відлуння епох у музиці” (автор Воронова А. О.); “Музика та візуальні образи” 5 клас (автор Воронова А. О.); урок-гра “Економічний брейн-рінг” (автор Засядько Л. В.); “Врахування гендерних особливостей старшокласників у вихованні толерантності” (автори Захаріна С. Н., Засядько Л. В.); “Професійне самопізнання вчителя. Психологічний супровід” (автор Харитонова С. М.); “Інтермедії та сценарії” (автор Коркішко І. О.); “Інсценізації за літературними творами” (автор Коркішко І. О.).

th_IMG_7111_resize.jpg th_IMG_7112_resize.jpg